Технологія Oppo Super VOOC дозволяє заряджати акумулятор ємністю 2500 мАг за 15 хвилин


Технологія Oppo Super VOOC дозволяє заряджати акумулятор ємністю 2500 мАг за 15 хвилин

Як і очікувалося, компанія Oppo представила на виставці MWC 2016 Барселоні нове покоління фірмової технології швидкої зарядки Super VOOC. Під час презентації смартфон з акумулятором ємністю 2 500 мАг був заряджений з 0% до 100% всього за 15 хвилин, що здається просто неймовірним результатом. Крім того, п’яти хвилин підзарядки вистачає на дві години розмов по телефону. Oppo запевняє, що ця технологія не шкодить акумулятору, на відміну від аналогічних рішень від конкурентів.
Super VOOC не використовує для зарядки 9 В або 12 В, як це реалізовано в технологіях інших компаній. Замість цього зарядка здійснюється на стандартних 5 В, але енергія передається безпосередньо в саму батарею без перетворення напруги. Це дозволяє збільшити ефективність зарядки на 97%, не завдаючи шкоди акумулятору. Для цього в зарядному пристрої використовується спеціальний чіп, який і регулює подачу напруги. Також виробник запевняє, що в процесі зарядки пристрій нагрівається всього на 3,3 градуса за Цельсієм, і власник може безпечно використовувати в цей момент смартфон без ризику загоряння.

Очікується, що нова технологія з’явиться в наступному флагмані компанії Find 9, який, на жаль, на MWC 2016 не надали.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Технологія Oppo Super VOOC дозволяє заряджати акумулятор ємністю 2500 мАг за 15 хвилин» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua