Microsoft вимагає оновити пристрої на Windows Embedded до Windows 10


Microsoft вимагає оновити пристрої на Windows Embedded до Windows 10

Microsoft оголосила, що комп’ютери на базі Windows Embedded повинні будуть перейти на Windows 10 до липня 2017 року. Йдеться про пристрої під управлінням процесорів Intel Skylake. Нагадаємо, на базі операційних систем лінійки Windows Embedded працюють машини, які використовуються в точках роздрібних продажів, установах охорони здоров’я, кіосках самообслуговування, касових апаратах і POS-системах.

“До 17 липня 2017 року пристрої на базі Skylake, що працюють на базі Windows Embedded 7, 8 і 8.1, будуть забезпечуватися підтримкою відповідно до нашої політики. Під час 18-місячного періоду підтримки ці системи повинні бути оновлені до Windows 10”, – зазначено в зверненні Microsoft.

Раніше в нинішньому році компанія Microsoft також оголошувала, що всі комп’ютери, що працюють на базі нових процесорів від Intel, повинні бути переведені на Windows 10. Дана міра необхідна для забезпечення повної підтримки таких пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Microsoft вимагає оновити пристрої на Windows Embedded до Windows 10» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua