КрАЗ знизив ціни на автомобілі для інших країн


КрАЗ знизив ціни на автомобілі для інших країн

Кременчуцький автозавод знизив ціни на 20% для споживачів країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Попереднє зниження цін на свою основну продукцію КрАЗ зробив в листопаді минулого року. Тоді підприємство знизило ціни на вантажівки на 10%.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “АвтоКрАЗ”.

План виробництва на січень виконано, було виготовлено 64 одиниці автомобілів КрАЗ. Це середній показник виробництва січня за останні 5 років. У загальному обсязі виробленої продукції найбільшу кількість – 92%, склали повнопривідні автомобілі-шасі, решта – бортові автомобілі.

У першому місяці поточного року найбільше підприємство працювало над виконанням зовнішньоекономічних контрактів: 81% продукції вироблено на експорт, інші – для споживачів внутрішнього ринку.

Крім автомобільної техніки, Кременчуцький автозавод виробив три причепи. У січні минулого року КрАЗ причепи не випускав.

Також Кременчуцький автозавод наростив виробництво запасних частин. Показник перевищив в 2,1 рази результат аналогічного періоду минулого року.

Нагадаємо, КрАЗ випустить 4-вісний самоскид без капота. Вантажівка буде оснащуватися двигуном з нормами викидів Євро-5. Ця модель буде мати платформу оригінального напівкруглого перетину обсягом в 20 кубометрів з заднім відкидним бортом. Дві передні осі автомобіля – керовані, дві задні – ведучі. Маса автомобіля – 15,5 тонн, повна маса – 41,5 тонн. Завдяки безкапотному компонуванню зменшився градус повороту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «КрАЗ знизив ціни на автомобілі для інших країн» на Finance.ua - 4.7
В Контексті Finance.ua