Mercedes-Benz звинувачується в США в маніпулюванні показниками викидів


Mercedes-Benz звинувачується в США в маніпулюванні показниками викидів

Німецький автовиробник Mercedes-Benz звинувачується в США в істотному перевищенні його автомобілями гранично допустимих норм викидів у навколишнє середовище.

До суду американського штату Іллінойс в четвер був поданий колективний позов проти Mercedes-Benz. Як зазначено в позові, в 14 моделях автомобілів з дизельними двигунами, що використовують технологію BlueTec, викиди оксидів азоту багаторазово перевищують показники, зазначені в офіційних документах.
Твердження про те, що технологія BlueTec є найбільш чистою в світі дизельних моторів, “вводить в оману і бреше”, йдеться в позові.

Гранично допустимі в США показники щодо викидів оксиду азоту були перевищені в 19 разів. Більше того, при роботі двигуна при температурах нижче 10 градусів за Цельсієм йдеться про 65-кратне перевищення норми.

Представники Mercedes-Benz зазначають, що ніяких підстав для позову немає. У компанії розглядають документи і готуються захищати свою позицію в суді. У Mercedes стверджують, що всі моделі автомобіля відповідають встановленим нормам, і компанія не займається маніпуляцією даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Mercedes-Benz звинувачується в США в маніпулюванні показниками викидів» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua