До 2017 року смартфони та планшети у продуктивності будуть порівнянні з Xbox One і PlayStation 4


До 2017 року смартфони та планшети у продуктивності будуть порівнянні з Xbox One і PlayStation 4

На сьогоднішній день продуктивності мобільних пристроїв вистачає для вирішення більшості завдань, проте розробники продовжують створювати все більш потужні чіпи.

Один з великих гравців на цьому ринку – компанія ARM – вважає, що вже зараз продуктивність флагманських смартфонів і планшетів перебуває на рівні консолей минулого покоління: Xbox 360 і PlayStation 3.

Про це заявив один з керівників компанії ARM Нізар Ромдан під час виступу на конференції Casual Connect в Амстердамі. Він вважає, що вже в 2017 році процесори і графічні чіпи мобільних пристроїв зможуть наздогнати по продуктивності сучасні консолі Xbox One і PS4.

У даний момент ARM спільно з NVIDIA, Samsung, Texas Instruments працює над створенням процесора нового покоління. Передбачається, що його обчислювальної потужності вистачить на обробку картинки рівня нинішніх консолей.

Крім цього, Нізар Ромдан зазначив, що одним з перспективних напрямків розвитку індустрії мобільних ігор є віртуальна реальність. За його словами, смартфони і планшети коштують дешевше окремих VR-шоломів, на зразок Oculus Rift. Єдиною проблемою є система управління і час автономної роботи пристрою.

Однак крім високої продуктивності для суперництва з консолями мобільних пристроїв потрібні AAA-ігри, які привернуть увагу користувачів, але для створення подібних проектів потрібні ресурси і час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «До 2017 року смартфони та планшети у продуктивності будуть порівнянні з Xbox One і PlayStation 4» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua