Hitachi протестує автопілот на дорогах загального користування Японії


Hitachi протестує автопілот на дорогах загального користування Японії

22 лютого 2016 року компанія Hitachi Automotive Systems почне перевірочні випробування автомобільної системи автопілотування на дорогах загального користування префектури Ібаракі (острів Хонсю, Японія).

Повідомляється, що програмно-апаратний комплекс, розроблений у співпраці з фахівцями фірми Clarion, яка є дочірньою структурою Hitachi Group. Автопілот покладається на бортові датчики, комп’ютер і високоточні карти місцевості.

Тестовий автомобіль обладнаний фронтальною стереоскопічною камерою. Ще по одній камері Clarion SurroundEye змонтовано спереду, ззаду, а також у зовнішніх бічних дзеркалах. Це забезпечує транспортному засобу круговий огляд. Крім того, інформація надходить від чотирьох радарів, що працюють у міліметровому діапазоні.

Одержувані від бортових сенсорів дані в режимі реального часу зіставляються з карткою, завдяки чому автомобіль точно обчислює своє поточне місце розташування і формує схему розташування навколишніх об’єктів.

Під час майбутніх випробувань будуть протестовані такі функції, як повністю самостійний рух в заданій смузі і зміна ряду. Тести триватимуть до 26 лютого, після чого буде зроблено висновок про ефективність автопілота.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Hitachi протестує автопілот на дорогах загального користування Японії» на Finance.ua - 3.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua