Смарт-взуття IoFIT дозволить налаштувати індивідуальну схему тренувань (відео)


Смарт-взуття IoFIT дозволить налаштувати індивідуальну схему тренувань (відео)

Samsung планує запустити новий бренд спортивного смарт-взуття IoFIT, зробленого в проектній лабораторії C-Labs. Взуття обладнане всілякими датчиками і сенсорами, що вимірюють різні фізичні дані користувача, такі як постава, розподіл ваги, баланс і активність. Ця інформація допоможе допомогою спеціального додатку розробити індивідуальний режим тренувань для будь-якого виду спорту: від бігу або тенісу до важкої атлетики. Творці IoFIT використовували різне обладнання для фітнесу і консультувалися з професійними тренерами.

Саме на функції “персонального тренера” Salted Venture робить особливий акцент. Розробники запевняють, що їх дітище дозволить відстежувати весь процес тренувань. Причому не тільки кількість виконаних вправ, а й їх якість. Наприклад, завдяки отриманим за допомогою взуття даними можна легко помітити зміщення в сторону під час присідань. Це допоможе скорегувати програму тренувань належним чином.

Ні сама Samsung, ні Salted Venture, під чиїм брендом вийде новинка, поки не розкривають подробиць про дату виходу і приблизну вартість смарт-взуття IoFIT. Однак в плани компаній входить демонстрація можливостей розробки на прийдешній виставці MWC в Барселоні, яка стартує вже наступного тижня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Смарт-взуття IoFIT дозволить налаштувати індивідуальну схему тренувань (відео)» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua