Пасажирів швидкісних поїздів буде годувати "Вог Рітейл"


Пасажирів швидкісних поїздів буде годувати "Вог Рітейл"

Українська залізнична швидкісна компанія вибрала компанію, яка буде надавати пасажирам харчування в поїздах класів “Інтерсіті” та “Інтерсіті +”. Як повідомляє прес-служба УЗ, переможцем конкурсу стало ТОВ “Вог Рітейл”.

Як запевняють в “Укрзалізниці”, у цій компанії була найкраща цінова пропозиція з урахуванням встановлених критеріїв (якість, асортимент, культура обслуговування, наявність виробничих приміщень та матеріально-технічної бази).

У новому конкурсі з відбору оператора харчування в швидкісних поїздах брали участь 11 компаній. “Вог Рітейл” випередила ПП “Сембі”, ТОВ “Юкрейн Фесіліті Менеджмент Груп”, “Стиль Тревел”, “Венеція – Ком”, “Укрклінсервіс”, ПП “Тіді ЛТД”, ТОВ “Холідей Сервіс Інтернешнл”, “Прогрес-Фактор”, “Столична інноваційна компанія “і торговий дім “Робікон”.

У сфері відповідальності переможця конкурсу виявляться 10 швидкісних поїздів Hyundai Rotem в дев’ятивагонній комплектації, 2 двосистемних швидкісних електропоїзди (ЕКР) ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” (поїзда Тарпан – Delo.UA), і 10 вагонів локомотивної тяги ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”.

Нагадаємо, що влітку 2015 року УЗШК проводила подібний конкурс, переможцем якого стала компанія “Козирна карта”. Однак переможець так і не приступив до виконання своїх обов’язків. У компанії не надали коментар про причини відмови. При цьому існував на той момент партнер пообіцяв знизити вартість послуг харчування в швидкісних поїздах. “З 16 жовтня була знижена вартість продуктів харчування в швидкісних поїздах” Інтерсіті + “і” Інтерсіті “на 10%, а з 1 листопада року планується зниження ще на 10%”, – зазначалося тоді в повідомленні УЗШК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Пасажирів швидкісних поїздів буде годувати "Вог Рітейл"» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua