Топ-10 приватних банків до кінця 2016 подасть плани зниження кредитування пов'язаних осіб, - ЗМІ


Топ-10 приватних банків до кінця 2016 подасть плани зниження кредитування пов'язаних осіб, - ЗМІ

10 найбільших приватних банків до кінця грудня 2016 року подадуть свої плани зниження кредитування пов’язаних осіб на суму перевищення лімітів згідно з остаточним списком Національного банку України (НБУ). Про це йдеться в оновленому у січні 2016 року проекті Меморандуму про економічну та фінансову політику, який має редакція РБК-Україна.

Плани будуть проаналізовані на предмет їх затвердження керівництвом та членами наглядових рад банків, включення в них конкретних квартальних цільових показників, розроблених на основі графіків погашення первинних кредитів.

До кінця грудня також буде завершено аналіз пов’язаних сторін інших 100 банків. Аналіз перших 10 банків з цієї групи має закінчитися вже до кінця квітня поточного року. До кінця березня, на підставі основні результати останнього аналізу пов’язаних з банками осіб, буде допрацьована нормативно-правова база для усунення прогалин, які залишилися і можуть в кінцевому рахунку використовуватися банками для того, щоб обходити ліміти кредитування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Топ-10 приватних банків до кінця 2016 подасть плани зниження кредитування пов'язаних осіб, - ЗМІ» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua