Концерни Volkswagen і Daimler відкликають автомобілі з США через дефектні подушки безпеки


Концерни Volkswagen і Daimler відкликають автомобілі з США через дефектні подушки безпеки

Німецький концерн Volkswagen відкликає 680 тисяч автомобілів в США через проблеми з подушками безпеки Takata.

Відкликання торкнеться моделей 2006 і 2014 років. Прес-секретар компанії відмовився відповідати на питання журналістів про те, скільки це буде коштувати концерну.

Відзначається, що всього в США автомобілів з таким видом подушок безпеки було ввезено 840 тисяч.

Крім цього німецький автовиробник Daimler оголосив про відкликання 840 тисяч автомобілів через можливі проблеми з подушками безпеки Takata. Як пишуть ЗМІ, з початку цього року через несправність подушок безпеки Takata було відкликано більше 7 млн автомобілів таких марок, як Ford, Mazda, Volkswagen, Audi і Honda.

Німецький автоконцерн Volkswagen зараз знаходиться в центрі одразу кількох скандалів. Двоє з них були виявлені американськими регуляторами – порушення пов’язані з надлишковими викидами оксидів азоту. Один скандал торкнувся 11 млн автомобілів з трилітровими двигунами. Другий торкнувся 85 тисяч машин з двигунами меншої потужності.

Всього в Європі Volkswagen відкликав 11,5 млн автомобілів. У зв’язку з цим в третьому кварталі збитки німецького концерну досягли 3,5 млрд євро на тлі “дизельного” скандалу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Концерни Volkswagen і Daimler відкликають автомобілі з США через дефектні подушки безпеки» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua