Заступник глави МВС Згуладзе порадила українцям не довіряти поліції


Заступник глави МВС Згуладзе порадила українцям не довіряти поліції

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе закликає громадян судити про поліції по її справах і стимулювати реформу правоохоронних органів.

Про це вона сказала на колегії Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції за участю прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і послів “Великої сімки”.

Чиновниця зазначила, що у поліції є великі плани, – але цього не достатньо.

“Якщо не буде змінюватися вся кримінальна юстиція, вже пора – ми потонемо. Вся кримінальна юстиція, починаючи з Мін’юсту, ювенальної юстиції … Але, в першу чергу, прокуратура, СБУ, суди, НАБУ”, – заявила Згуладзе.

Вона висловила подяку за довіру керівництву країни і міжнародним партнерам, а також за позитивні оцінки і надії на поліцію – громадянам.

“Але як раз через ті успіхи, які у нас є, я хочу попросити вас про щось дивне. Не довіряйте нам. Особливо не довіряйте словам. Судіть нас у справах і строго”, – заявила заступник глави МВС.

“І нема чого боятися фрустрації, – звернулася вона до співробітників. – Тому що, можливо, фрустрація – це єдина енергія, яка може рухати наші реформи вперед. Тому що ніхто не хоче щось міняти, коли все добре або є шанс перечекати, перегрупуватися “, – зазначила вона.

“Реформи відбуваються тоді, коли фрустрація дає друге, третє, четверте дихання для людей, які хочуть робити реформи, і змушує тих, які не хочуть робити реформи, робити їх, бо немає куди більше йти і нікуди ховатися, і не доробляти теж не виходить “, – заявила Згуладзе.

Вона підкреслила: “Я не закликаю до анархії. Це погубить цю країну … Нам потрібні Майдани – сотні, в кожній з наших установ”.

Вона зазначила, що у всіх структур є “чудові плани, і ми можемо їх зробити”. “І ця вимоглива енергія, яка буде виходити від громадян України, нам тільки допоможе”, – сказала Згуладзе.

“Коли я говорю про нетерпіння з боку людей, ні в якому разі я не закликаю до якоїсь форми анархії. Це погубить цю країну. Сил вже не залишилося. Я закликаю до іншого”, – підкреслила вона.

“Нам потрібна інституційна революція. Нам потрібні Майдани – сотні, в кожній з наших установ”, – заявила Згуладзе.

За її словами, один з основоположних принципів – це людина. Тому, складаючи плани, в МВС виходили з такого: “Як ця ідея конкретної реформи допоможе вирішенню проблем однієї людини? Чи потрібна ця реформа, чи допомагає вона людині і чи можна її розвинути, щоб вона допомогла іншій реформі? Якщо ініціатива не відповідає цим двом питань, це непотрібна реформа “.

“Тому що фасади можна робити різні, красиві … але в цьому році ми будемо економити все, що у нас є, на інші пріоритети – в тому числі, на зарплати … Ми йдемо на цей ризик: менше популізму, менше краси і інвестиція в людях – в тому числі, і в наших власних, але для людей, які поза нашої системи “, – додала Згуладзе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Заступник глави МВС Згуладзе порадила українцям не довіряти поліції» на Finance.ua - 4.5
В Контексті Finance.ua