Італійська компанія продала акцій на 6 млн євро під заставу пармезану


Італійська компанія продала акцій на 6 млн євро під заставу пармезану

Зіткнувшись з відмовами в кредитуванні від традиційних банків італійський молочний кооператив Madonne Caseificio dell’Emiglia вирішив випустити акції, забезпечені головками сиру пармезан. В результаті капітал компанії підвищився на 6 млн євро.

«У нас вже є кілька кредитів, і після певного моменту банки відмовилися давати нам нові», – розповів фінансист компанії Андреа Сетте.

В результаті компанія вирішила скористатися відповідним законодавством, в рамках якого емітувала міні-облігації на суму 6 млн євро під 5% річних з виплатою боргу в 2022 році. Подібні схеми не нові і часто використовуються в галузі виноробства.

Кооператив Madonne Caseificio dell’Emiglia, розташований на півночі Італії, виробляє пармезан з молока, яке постачають близько 40 місцевих фермерів. В останні роки продуктивність компанії зросла до 75 тис. головок сиру в рік, а оборот в 2014-му перевищив 24 млн євро.

Додаткове фінансування знадобилося для закріплення на ринку США і концентрації виробництва на більш зрілих сирах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Італійська компанія продала акцій на 6 млн євро під заставу пармезану» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua