Walt Disney отримав рекордний прибуток


Walt Disney отримав рекордний прибуток

Американська Walt Disney Co., найбільша в світі компанія в сфері розваг і медіа, отримала рекордний чистий прибуток в першому кварталі поточного фінансового року завдяки феноменальному успіху фільму “Зоряні війни: Пробудження сили”.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, чистий прибуток за фінквартал, що завершився 2 січня, зріс на 33%, до $ 2,88 млрд, або $ 1,73 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $ 2,18 млрд, або $ 1,27 на акцію, за порівнянний період попереднього року.

Скоригований прибуток склав $ 1,63 у розрахунку на акцію, тоді як аналітики, опитані Thomson Reuters, у середньому оцінювали її на рівні $ 1,45 на акцію.

Квартальна виручка піднялася до $ 15,24 млрд євро проти $ 13,39 млрд роком раніше. Консенсус-прогноз за цим показником дорівнював $ 14,75 млрд.

Операційний прибуток кіностудії Disney підскочив на 86% – до $ 1 млрд, виручка – на 46%, до $ 2,72 млрд. Фільм “Зоряні війни” зібрав в світовому прокаті понад $ 2 млрд, при цьому йому вдалося зібрати перший мільярд доларів швидше, ніж будь-якому іншого фільму в історії.

Disney розраховує, що “Зоряні війни” стануть істотним джерелом доходів компанії в найближчі роки завдяки випуску сиквелів, продажу тематичних іграшок, відеоігор та іншої продукції, присвяченій космічній сазі.

Виручка підрозділу, що займається випуском споживчих товарів, зросла на 8%, до $ 1,91 млрд.

Група Walt Disney Parks and Resorts, керуюча тематичними парками і круїзними судами, збільшила виручку в минулому кварталі на 9% – до $ 4,28 млрд.

Разом з тим медіапідрозділ Disney, що включає в тому числі мережі ABC і ESPN, скоротив операційний прибуток в минулому кварталі на 6%, до $ 1,41 млрд, незважаючи на зростання виручки на 8%, до $ 6,33 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Walt Disney отримав рекордний прибуток» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua