ВСУ взяли на озброєння п'ять нових «фурій» вітчизняного виробництва (відео)


ВСУ взяли на озброєння п'ять нових «фурій» вітчизняного виробництва (відео)

Минулого тижня Збройні сили України отримали 5 безпілотних авіаційних комплексів «Фурія».

Про це йдеться в недавньому повідомленні на офіційній сторінці Міноборони в Facebook.

Як повідомляє головне оборонне відомство нашої країни, комплекс дозволяє ефективно вести повітряну розвідку на відстані до 30 кілометрів. Апарат оснащений двома батареями ємністю 16000 мАч кожна і в залежності від погодних умов може перебувати в повітрі до двох годин.

Цей літальний апарат, розроблений київським НПП «Атлон Авіа» в 2014 році, має конструкцію типу «літаюче крило». Він призначений для виконання широкого кола завдань військового і цивільного призначення. До слова, всі елементи конструкції виготовлені на виробничих потужностях заводу «Атлон Авіа».

Крейсерська швидкість літального апарату «Фурія», оснащеного денною і нічною оптичною системою спостережень, становить 65 км / год, максимальна – до 130 км / год. Дальність польоту – близько 50 кілометрів від моменту вильоту до повернення.

У найближчій перспективі «Атлон Авіа» планує дообладнати «фурію» системою автоматичного зльоту і автоматичною системою цілевказівки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ВСУ взяли на озброєння п'ять нових «фурій» вітчизняного виробництва (відео)» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua