Курс японської нацвалюти піднявся вище 115 ієн / $ 1 вперше з 2014 р, євро до долара дорожчає


Курс японської нацвалюти піднявся вище 115 ієн / $ 1 вперше з 2014 р, євро до долара дорожчає

Курс японської нацвалюти щодо долара США у вівторок піднявся вище позначки 115 ієн / $ 1 вперше з листопада 2014 року на тлі зростання попиту на валюти “тихої гавані”.

В умовах нестабільної ситуації на світових ринках зростання американської нацвалюти, що тривало 1,5 року, призупинилося на тлі ослаблення очікувань трейдерів, що Федеральна резервна система США буде посилювати грошово-кредитну політику в цьому році після першого за десятиліття підвищення процентних ставок в грудні.

“Ієна повністю відповідає своєму статусу “безпечної гавані”, – відзначає валютний аналітик Bank of New York Mellon Corp. Нейл Меллор.
Євро торгується вдень у вівторок на рівні $1,1223 у порівнянні з $ 1,1193 на закриття попередньої сесії.

Курс єдиної європейської валюти знаходиться зараз близько 129,08 ієни в порівнянні з 129,67 ієни в понеділок. Вартість долара становить 115,01 ієни проти 115,85 ієни за підсумками минулого торгової сесії.

“Очевидно, що ієна є найбільш надійною валютою, – відзначає головний інвестиційний стратег Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities в Токіо Такао Хатторі. – Чи не занадто сильні статдані з економіки США підвищують ймовірність того, що темпи підйому базової процентної ставки Федрезерву будуть повільними. Інвестори вже закупилися доларами в достатньому обсязі і не прагнуть продовжувати покупки американської валюти “.

Відповідно до котирувань ф’ючерсів на рівень базової процентної ставки, імовірність її підйому ФРС до кінця 2016 року оцінюється трейдерами в 30%, тоді як ще в п’ятницю шанси становили близько 53%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua