Sharp може бути продана Foxconn, почала ексклюзивні переговори з тайванською компанією


Sharp може бути продана Foxconn, почала ексклюзивні переговори з тайванською компанією

Японський виробник електроніки Sharp Corp. прийняв рішення почати ексклюзивні переговори з тайванською Foxconn Technology Group, пише газета The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.

За даними джерел, на минулому тижні Foxconn поліпшила пропозицію про покупку Sharp до 659 млрд ієн ($ 5,5 млрд) з $ 5,4 млрд.

Угода, якщо вона відбудеться, стане одним з найбільших придбань японської компанії закордонним гравцем.

Sharp, яка має серйозні фінансові труднощі, ще в минулому році отримала дві пропозиції про покупку – від Foxconn і від японської держкорпорації Innovation Network Corp. of Japan (INCJ).

Спочатку заявка INCJ вважалася більш перспективною, оскільки ця пропозиція включає умову про утримання бізнесу Sharp в руках японських інвесторів, відзначають джерела.

Однак, за їхніми словами, минулого тижня головний виконавчий директор Foxconn Террі Гоу особисто зустрівся з керівниками Sharp, щоб зацікавити їх в угоді з тайванською компанією.

Для порівняння: INCJ готова заплатити за Sharp не більше 300 млрд ієн.

У повідомленні Sharp відзначається, що INCJ як і раніше розглядається в якості кандидата, який може взяти участь в реструктуризації компанії.

Sharp розраховує досягти фінальної угоди про продаж власного бізнесу протягом місяця.

У третьому фінансовому кварталі, що завершився 31 грудня 2015 року, Sharp зафіксувала чистий збиток у розмірі 24,7 млрд ієн ($ 209 млн). Опитані агентством Bloomberg експерти в середньому оцінювали чистий збиток в 8 млрд ієн.

Компанія фіксує збитки вже п’ять кварталів поспіль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua