Український стартап Petcube залучив $2,6 млн венчурних інвестицій і потрапив в легендарний Y Combinator


Український стартап Petcube залучив $2,6 млн венчурних інвестицій і потрапив в легендарний Y Combinator

Український стартап Petcube, який успішно продає свої гаджети для домашніх тварин, привернув новий раунд інвестицій у розмірі $ 2,6 млн. Інвесторами стали Almaz Capital і AVentures Capital, які раніше вклали в стартап $ 1,1 млн. Також в раунді взяв участь легендарний бізнес- інкубатор Y Combinator, в програму якого українці потрапили в якості резидентів.

Отримані кошти компанія планує витратити на розвиток дистрибуції по всьому світу і подальшу розробку продукту, глобальне масштабування і розширення команди. Також у компанії з’явилися новий директор з маркетингу (CMO) Вів’єн Лі і старший віце-президент з продажу Кріс Мадейрас.

Кріс Мадейрас відповідає за контроль і розвиток продажів камери Petcube у світі. До цього Кріс працював у Whistle Labs на посаді віце-президента з продажів та маркетингу і займав керівні посади в провідних компаніях, таких як L’Oréal, PepsiCo і Nestlé.

Вів’єн Лі відповідає за глобальну стратегію бренду, маркетинг та комунікації. Раніше вона очолювала відділ маркетингу в Cyanogen – компанії, що розробляє провідну альтернативну операційну систему для смартфонів і планшетів на Android, і займала ключові маркетингові посади в Electronic Arts – однієї з найбільших світових корпорацій, яка розробляє і випускає відеоігри.

Компанія також планує найближчим часом розширювати команду київського офісу.

«З отриманими інвестиціями, участю в престижній програмі Y Combinator і винятковими талантами в команді, у нас попереду надзвичайний шлях. Ми зосереджені на розширенні мережі дистрибуції та прискоренні розвитку нових продуктів, які допоможуть покращити життя власників домашніх тварин і їхніх улюбленців », – прокоментував CEO Petcube Ярослав Ажнюк.

До слова, це, мабуть, перший раз, коли український стартап пройшов в програму Y Combinator. Раніше в нього потрапив GitLab – конкурент більш відомого opensourse-проекту GitHub, однак його не можна назвати українським, оскільки тільки один із засновників проекту – наш співвітчизник. Y Combinator вважається найуспішнішим бізнес-інкубатором в світі, оскільки серед його випускників найбільше сьогоднішніх IT-єдинорогів. Наприклад, Stripe, Airbnb, Twitch, Reddit, Zenefits, Dropbox та інші.

Нагадаємо, в березні 2015 року Petcube залучив $ 1,1млн від AVentures Capital і Almaz Capital, а партнер AVentures Capital Євген Сисоєв увійшов до ради директорів компанії. Після підняття нового раунду на рахунку стартапу сумарно $ 3,8 млн венчурних грошей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Український стартап Petcube залучив $2,6 млн венчурних інвестицій і потрапив в легендарний Y Combinator» на Finance.ua - 3.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua