Найбільше поглинання в історії китайських компаній: ChemChina хоче купити швейцарську Syngenta


Найбільше поглинання в історії китайських компаній: ChemChina хоче купити швейцарську Syngenta

Китайська Національна хімічна корпорація (НХК, China National Chemical Corp.) виступила з пропозицією про придбання швейцарського виробника гербіцидів Syngenta за більш ніж $ 43 млрд.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в середу на сайті Syngenta.

Рада директорів швейцарської компанії рекомендувала її акціонерам прийняти пропозицію китайської держкорпорації. Якщо угода буде реалізована, то це буде найбільшим придбанням іноземної компанії з боку китайського капіталу.

ChemChina запропонувала $ 465 готівкою за кожну акцію швейцарської компанії і спеціальні дивіденди в розмірі 5 швейцарських франків. Syngenta повідомила, що пропозиція китайського покупця еквівалентна 480 швейцарських франків за акцію. У вівторок ціна її папери на момент закриття біржі склала 392,3 швейцарського франка.

Syngenta є одним з найбільших в світі виробників гербіцидів і насіння для посівів сільськогосподарських культур, у тому числі генетично модифікованих.

У 2014 році американська компанія Monsanto почала переговори з Syngenta про її покупку, однак їм не вдалося дійти згоди, і влітку минулого року Monsanto відмовилася від цих спроб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua