Apple розробляє бездротову зарядку для iPad і iPhone, яка працюватиме на великих відстанях, - Bloomberg


Apple розробляє бездротову зарядку для iPad і iPhone, яка працюватиме на великих відстанях, - Bloomberg

Згідно з інформацією джерел видання Bloomberg, компанія Apple працює над створенням бездротового зарядного пристрою, який дозволить заряджати iPhone і iPad на набагато більшій відстані, ніж вже існуючі бездротові зарядні пристрої. Це припущення підтверджує і низка патентів, які Apple зареєструвала протягом останніх років.

За інформацією Bloomberg, Apple розробляє зарядний пристрій спільно з партнерами в США і Азії, і готове воно буде не раніше 2017 року. Головною конкурентною перевагою пристрою буде те, що телефон або планшет можна буде заряджати на значній відстані від зарядного пристрою. Існуючі в даний час стандарти бездротових зарядних пристроїв не дають такої можливості.

На даний момент Apple вже використовує технологію бездротової зарядки в Apple Watch. Однак у випадку з «розумними годинниками» вони все одно мають бути в безпосередній близькості від зарядного пристрою.

Ще в 2010 році Apple подала патентну заявку на технологію зарядки інших пристроїв на відстані до одного метра від комп’ютера iMac за допомогою так званого магнітного резонансу ближнього поля.

Ще один патент Apple описує технологію проникнення радіохвиль через алюміній, яка вирішує проблему бездротової зарядки крізь металевий корпус.

Наявність потужного бездротового зарядного пристрою може стати для Apple конкурентною перевагою на ринку мобільних пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple розробляє бездротову зарядку для iPad і iPhone, яка працюватиме на великих відстанях, - Bloomberg» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua