Яресько: Україна має фінанси для закупівель газу на наступний опалювальний сезон


Яресько: Україна має фінанси для закупівель газу на наступний опалювальний сезон

Україна, завдяки прийняттю Верховною Радою необхідного пакету законів, має фінансові ресурси для здійснення закупівель газу для наступного опалювального сезону за найнижчою ціною в період міжсезоння, сказала під час Години запитань до уряду в парламенті міністр фінансів України Наталя Яресько.

«Я вітаю ухвалення Верховною Радою законопроекту №3388, завдяки чому ми зможемо підписати угоди по 5-річний поновлюваний кредит від Світового банку на 500 млн дол., – сказала Яресько. – Разом з раніше підписаною угодою на 300 млн дол. Від ЄБРР і угодою з МВК на 200 млн дол., ми отримали можливість за рахунок міжнародних фінансових організацій залучити фінансові ресурси в обсязі до 1 млрд дол. для закупівлі природного газу від європейських постачальників. Таким чином, вперше в історії держави ми маємо ресурс купити газ за найнижчими цінами не в сезон і закачати газ в повному обсязі ».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua