PayPal використовує штучний інтелект


PayPal використовує штучний інтелект

Збитки від платіжного шахрайства в PayPal нижче, ніж у середньому по галузі. Платіжний гігант запобігає ризикованим транзакціям за допомогою штучного інтелекту.

Для PayPal основним сигналом шахрайства є доступ до аккаунту американця з Великобританії, Китаю, або якої іншої країни. Тим не менше, не всі такі транзакції є нелегальними. Система безпеки PayPal завдяки штучному інтелекту здатна безпомилково визначати небезпеку.

Алгоритм дозволяє оцінити історію покупок користувача за останні 16 років в режимі реального часу, а також звірити транзакцію з ймовірними схемами шахрайства в базі даних.

«Ми зараз оперуємо тисячами таких моделей. Відразу після запуску системи в 2013 році, в наявність було всього кілька сотень схем шахрайства », – зазначив Ван Хуей, директор з глобальних ризиків.

В результаті, в даний час PayPal може відрізнити компанію друзів, які купують разом квитки на концерт, від шахрая, який робить те ж саме, але з крадених акаунтів. Зафіксувати неправомірну угоду вдається менш ніж за секунду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «PayPal використовує штучний інтелект» на Finance.ua - 3.6
В Контексті Finance.ua