Третина онлайн-транзакцій у світі - з мобільного


Третина онлайн-транзакцій у світі - з мобільного

Глобальний провайдер платіжних технологій Adyen опублікував звіт про ситуацію на ринку мобільних платежів за четвертий квартал 2015 року.

В останні три місяці року частка мобільних платежів вперше склала 1/3 серед усіх онлайн-розрахунків (34%). Кварталом раніше цей показник ледь перевищував 30%.

Азія

Поширення тренда мобільних платежів відбувається в основному завдяки азіатським країнам. Популярністю користуються такі платіжні системи, як JCB, UnionPay і Alipay. При цьому на частку японської JCB припадає найбільше мобільних платежів серед інших проаналізованих методів.

54% платежів в японській платіжній системі відбуваються з мобільного. Частка мобільних транзакцій в китайських UnionPay і Alipay становить 44% і 31% відповідно.

Європа

У Великобританії 49% онлайн-транзакцій здійснюється з мобільних пристроїв. При цьому 34% припадає на частку смартфонів, а решта 15% – планшетів.

Також популярні мобільні платежі в Нідерландах і Швеції.

Голландська система iDEAL обробляє 49% мобільних платежів. У Open Invoice (Німеччина і Скандинавія) 47% транзакцій – мобільні, в бельгійській Bancontact – 39%, а загальноєвропейської SEPA – 22%.

У четвертому кварталі минулого року смартфони вперше обігнали планшети за показниками онлайн-транзакцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
В Контексті Finance.ua