0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Один норвезький лосось вже дорожче бареля нафти


Один норвезький лосось вже дорожче бареля нафти

Вартість одного норвезького лосося перевищила ціну бареля нафти.

“Ще в середині січня рибина вагою 4,5 кілограма оцінювалася в 292 норвезькі крони (близько $ 33,3 за поточним курсом). Березневі ф’ючерси на північноморську нафту Brent 26 січня торгуються близько $ 31,6 за барель. Вартість північноамериканської WTI становить близько $ 30,7 за барель “, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що ціни на лосось в Норвегії досягли рекордного рівня за останні 30 років через ослаблення національної валюти і низького улову. Очікується, що обсяги вилову лососевих в країні будуть низькими протягом першої половини поточного року.

Норвегія є найбільшим у Західній Європі експортером нафти. Економіка держави значно постраждала від падіння світових цін на вуглеводні: так, в 2016 році вперше в історії норвезька влада використовують засоби суверенного фонду для покриття дефіциту бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування