0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

АМКУ має намір запросити у нафтотрейдерів інформацію для дослідження їх поведінки


АМКУ має намір запросити у нафтотрейдерів інформацію для дослідження їх поведінки

Антимонопольний комітет України (АМКУ) найближчим часом має намір запросити у операторів АЗС країни інформацію з метою дослідження їх поведінки, повідомила прес-служба комітету в п’ятницю.

“Найближчим часом учасники ринку отримають вимоги про надання інформації з метою дослідження поведінки учасників ринку”, – йдеться в повідомленні.

За словами державного уповноваженого АМКУ Валерія Полюховича, основним завданням дослідження комітету є, в першу чергу, встановлення наявності чи відсутності економічної конкуренції на ринках бензинів і дизельного палива, а не контроль ціноутворення на ринку.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 13 січня 2016 доручив міністерству енергетики та вугільної промисловості спільно з АМКУ провести зустрічі з операторами ринку нафтопродуктів для вивчення механізму ціноутворення на нафтопродукти в залежності від цін на нафту на світовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування