В Україні оформлено 79 тис.кредитів за програмою утеплення житла для ОСББ


В Україні оформлено 79 тис.кредитів за програмою утеплення житла для ОСББ

Станом на 18 січня 79 тис. оформлено кредитів на суму майже 1,3 млрд грн за програмою утеплення житла для ОСББ.

Про це на брифінгу повідомив начальник відділу регіонального управління та співпраці Роман Ясинець.

“Станом на 18.01, цифра – 79 тис. оформлення кредитів, це більше 90 тис. сімей оформили такі кредити на суму майже 1,3 млрд грн. У розрізі регіонів ситуація наступна: львів’яни, Львівська область лідирують більше року, завдяки тому, що у них є Обласна програма підтримки фізичних осіб, вони додатково компенсують з обласного бюджету частину процентної ставки “, – повідомив Р.Ясінець.

За його словами, на сьогодні у нас майже всі області задекларували наміри розробляти програми і здешевлювати енергозберігаючі кредити для ОСББ, в частині або процентної ставки або додаткової суми кредити.

“У 2015 році прийнято 81 місцевих програм відшкодування частини відсотків або суми за кредитами населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення. На початку цього року з цих 81 програм, 29 припинили роботу. Однак, 120 зараз у процесі розробки”, – додав Р. Ясинець.

Він також повідомив, що на 2016 рік передбачено державою на цю програму більше 800 млн грн.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко закликав учених розробляти проекти в галузі енергоефективності та додав, що фінансування у розмірі 200 млн дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні оформлено 79 тис.кредитів за програмою утеплення житла для ОСББ» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua