0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Газпром" в 2016 р розраховує експортувати 160 млрд куб. м газу


"Газпром" в 2016 р розраховує експортувати 160 млрд куб. м газу

“Газпром” в 2016 році розраховує поставити в Західну Європу і Туреччину 160 млрд куб. м газу, повідомив на газовій конференції у Відні голова ради директорів “Газпрому” Віктор Зубков.

У 2015 році експорт склав 159,4 млрд куб. м.

“За останні три роки “Газпром” поставив до Європи 467 млрд куб. м газу. Що буде цього року, важко сказати, але ми розраховуємо на десь порядку 160 млрд кубів”, – сказав В.Зубков.

Генеральний директор ТОВ “Газпром експорт” Олена Бурмістрова конкретизувала формулювання “до 160 млрд куб. м”.

“Ціна на газ в цілому продовжує слідувати за нафтовими котируваннями. Так, для “Газпрому” в першому кварталі 2015 ціна склала $ 284 за тис. куб. м. За наявними розрахунками, у першому кварталі поточного року вона може скласти $ 180, тобто фактично ми втрачаємо $ 100 за тис. куб. м. Парадокс у тому, що зараз постачальники газу можуть бути зацікавлені у відмові від нафтової індексації а споживачі повинні триматися за неї як за соломинку, але ми вважаємо, що в такій довгостроковій галузі як газова керуватися миттєвими вигодами надзвичайно небезпечно – це може підірвати всю надійність системи газопостачання “, – додав глава ради директорів монополії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua
Опитування