0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Газпром" анулював поручительство перед South Stream, підтверджуючи відмову від "Південного"/Турецького потоку"


"Газпром" анулював поручительство перед South Stream, підтверджуючи відмову від "Південного"/Турецького потоку"

Рада директорів “Газпрому” в ході заочного голосування у вівторок схвалила укладення з оператором реалізації проектів будівництва газопроводу через Чорне море South Stream Transport BV угоди про припинення дії договору поручительства щодо зобов’язань ТОВ “Газпром експорт” за згодою про транспортування газу.

“Компанія South Stream Transport BV погодилася звільнити ПАТ “Газпром” від виконання всіх зобов’язань за договором поруки щодо зобов’язань ТОВ “Газпром експорт” за згодою про транспортування газу від 2 жовтня 2013 і розірвати договір поручительства”, – йдеться в повідомленні емітента.

South Stream Transport B.V. була оператором будівництва газопроводу “Південний потік” з Росії до Болгарії в обхід України. Проект був скасований через протидію Єврокомісії та місцевої влади. Йому на зміну прийшов “Турецький потік” – до європейської частини Туреччини і далі на цільові ринки країн центральної та південної Європи. Було заявлено, що оператором проекту виступить російське ТОВ “Газпром Російська” (від назви головної компресорної станції “Російська” на російському березі). Однак South Stream Transport B.V. володіючи трубами і контрактом на будівництво морської труби – де-факто залишилася оператором нового проекту. Зараз і “Турецький потік” заморожений на тлі охолодження політичних відносин Москви і Анкари.

Договір на транспортування на умовах “транспортуй або плати” – головна умова реалізації будь-якого трубопровідного проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua
Опитування