0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мексика може почати експорт газу на Кубу


Мексика може почати експорт газу на Кубу

Мексика вивчає можливість початку поставок природного газу на Кубу, заявив міністр економіки латиноамериканської країни Ільдефонсо Гуахардо.

“Те, що зараз обговорюється – це можливість Pemex (державна нафтова компанія) гарантувати пропозицію газу для тих потреб, які будуть у Куби в процесі перебудови промисловості”, – заявив Гуахардо.

За його словами, це питання сторони почали обговорювати в ході візиту до Мексики глави Держради Куби Рауля Кастро в листопаді минулого року.

Йдеться про постачання компримованого (скрапленого) газу.

“Це проект, який ми тільки починаємо вивчати”, – сказав Гуахардо, зазначивши, що багато деталей ще мають бути розроблені.

Експерти відзначають, що зараз в Мексиці намітився дефіцит власного природного газу, у зв’язку з чим країна імпортує його з США. Гуахардо підкреслив, що можливі поставки на Кубу будуть здійснюватися не обов’язково за рахунок газу зі Сполучених Штатів. Мексика, яка є експортером сирої нафти, в даний час експортує дуже мало природного газу, оскільки доводиться його навіть імпортувати для забезпечення більшої частини свого внутрішнього попиту через відсутність виробництва всередині країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування