Apple спростувала новини про розробку програми для переходу з iOS на Android


Apple спростувала новини про розробку програми для переходу з iOS на Android

Не встигли користувачі всерйоз сприймати інформацію про те, що Apple планує випустити інструмент для полегшення переходу з iOS на Android, як компанія поспішила цей слух спростувати.

«У цій заяві немає ні слова правди, – зазначила прес-секретар Apple Труді Мюллер (Trudy Muller). – Навпаки, ми повністю зосереджені на тому, щоб забезпечити користувачам комфортний перехід з Android на iOS, і це у нас виходить чудово».

Нагадаємо, що інформація про розробку в Купертіно спеціального додатка, яке полегшить користувачам перехід з iOS на Android, з’явилася зовсім недавно. Повідомлялося, що Apple змушена піти на такий крок під тиском Європейського суду і антимонопольних органів ЄС, які порахували відсутність комфортного механізму переходу на іншу платформу порушенням антимонопольного законодавства.

Заяву нібито обізнаних джерел було прийнято з неприхованим захопленням особливо тією частиною інтернет-спільноти, яка поміняла iPhone на Android-смартфони.

У Купертіно зайняті розробкою «дзеркального» заявленому інструменту під назвою Move to iOS, який допомагає швидше перейти на використання смартфонів від Apple. Додаток з’явився восени минулого року і спочатку була зустрінута не дуже добре. Власники Android-смартфонів всіляко намагалися знизити рейтинг додатку, використовуючи вбудовану в Google Play систему оцінок. Проте в Apple не відмовилися від своєї ідеї і продовжили вдосконалювати механізм його роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple спростувала новини про розробку програми для переходу з iOS на Android» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua