Samsung створює власний полігон для тестування робомобілів


Samsung створює власний полігон для тестування робомобілів

Компанія Samsung, за повідомленнями джерел мережі, має намір сформувати власний майданчик для тестування передових автомобільних технологій самоврядування.

Відомо, що полігон не створюватиме з чистого аркуша. Замість цього, Samsung переобладнає гоночну трасу Speedway, що входить у склад курорту Еверленд (Everland) – парку розваг, що знаходиться в місті Йон’ін (передмістя Сеула, Південна Корея). Еверленд є найбільшим розважальним комплексом у Південній Кореї. Він належить компанії Samsung Everland, що входить до групи Samsung.

Наголошується, що різні ділянки траси Speedway будуть обладнані спеціальним чином для тестування автопілота в різних дорожніх ситуаціях, погодних умовах і ін. Зокрема, з’являться перехрестя, пішохідні переходи, складні розв’язки і інші елементи типової міської інфраструктури.

Полігон буде використовуватися для тестування бортових камер, радарів і датчиків, супутнього програмного забезпечення і комунікаційних систем.

Відзначимо, що торік унікальний полігон для випробувань робомобілів з’явився в Сполучених Штатах. Майданчик Mcity являє собою якусь подобу міста, що займає площу близько 130 000 м2. Тут є вулиці з перехрестями, дорожніми знаками і світлофорами, швидкісна дорога, ділянки з кільцевим і одностороннім рухом та ін. Уздовж вулиць розтягнулися декорації фасадів будинків, повсюдно зустрічаються макети велосипедистів і пішоходів, які намагаються перейти дорогу. Полігон призначений для ретельного всебічного випробування роботизованих автомобілів і технологій міжмашинної взаємодії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua