0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Єврокомісія почала поглиблену перевірку злиття Halliburton і Baker Hughes


Єврокомісія почала поглиблену перевірку злиття Halliburton і Baker Hughes

Європейська комісія, що виконує функції головного антимонопольного регулятора ЄС, почала поглиблену перевірку злиття американських нафтосервісних компаній Halliburton і Baker Hughes на предмет негативних наслідків для конкуренції в галузі, говориться в прес-релізі на сайті ЄК.

Як показала попередня перевірка, злиття другої і третьої за величиною компаній сектора “викликає суттєві побоювання з приводу потенційних наслідків для конкуренції”.

Дані побоювання стосуються більше 30 продуктів і послуг, що надаються компаніями, наголошується в повідомленні ЄК.

У грудні компанії оголосили про продовження термінів закриття угоди по злиттю, яка знаходиться на розгляді антимонопольного відділення міністерства юстиції США. Граничний термін був призначений на 30 квітня 2016 року. Нове розслідування ЄС може відсунути остаточне рішення європейського регулятора за угодою до травня.

Halliburton домовилася про покупку компанії Baker Hughes за $34,6 млрд ще в минулому році. Після завершення операції нинішні акціонери компанії Baker Hughes володітимуть близько 36% об’єднаної компанії. Акціонери нафтосервісних компаній раніше схвалили цю операцію.

Для того, щоб заспокоїти регуляторів, компаніям необхідно продати частину активів. Однак в умовах вкрай низьких цін на нафту зробити це виявилося складніше, ніж передбачалося.

За словами представників Halliburton і Baker Hughes, розслідування ЄК є “звичайною мірою” при розгляді великих угод. При цьому компанії готові піти на масштабні поступки, щоб заспокоїти побоювання регуляторів.

Операція вже дістала схвалення антимонопольних органів Канади, Колумбії, Еквадору, Казахстану, ПАР і Туреччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування