MAD Glass зробить звичайні окуляри "розумнішими" (відео)


MAD Glass зробить звичайні окуляри "розумнішими" (відео)

“Розумні” окуляри поки не можна назвати масовим продуктом, але виробники продовжують випускати подібні пристрої, сподіваючись, що ситуація зміниться.

Наприклад, не так давно китайський стартап Dragon Creative вийшов на Kickstarter з новою цікавою розробкою під назвою MAD Glass. Фактично новинка є окремим пристроєм, який можна закріпити на окулярах, але за своїми функціональними можливостями гаджет схожий на Google Glass, тому його можна віднести до “розумних” окулярів.

За словами розробників, MAD Glass в першу чергу стане в нагоді мандрівникам або туристам. За допомогою цього пристрою вони зможуть не тільки побудувати маршрут, але й отримати іншу корисну інформацію. Ще однією цікавою “фішкою” MAD Glass є миттєвий переклад тексту. Розробники запевняють, що дана функція буде миттєво перекладати будь-які написи, що потрапили в поле зору користувача на вибрану мову.

Крім того, окуляри можна буде використовувати для спілкування, здійснення дзвінків і навіть ігор. Управління гаджетом здійснюється за допомогою голосових команд і сенсорної панелі на бічній поверхні MAD Glass.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «MAD Glass зробить звичайні окуляри "розумнішими" (відео)» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua