Apple розробляє інструмент для швидкого переходу з iPhone на Android


Apple розробляє інструмент для швидкого переходу з iPhone на Android

Як повідомляє видання The Telegraph з посиланням на «значуще галузеве джерело, компанія Apple розробляє простий і зручний спосіб (точніше – інструмент) переходу з iPhone на Android.

Apple хоче допомогти користувачам iPhone, подумує про перехід на Android, із завданням перенесення контактів, музики, фотографій і інших даних. На такий незвичайний крок компанію змусили піти ряд найбільших мобільних операторів Європи.

Повідомляється, що європейські оператори стурбовані тим, що тільки незначній частині їхніх клієнтів за весь час користування послугами вдалося зіскочити з iPhone, почасти такий низький відсоток переходу обумовлений технічними складнощами, пов’язаними з перенесенням особистої інформації. Оператори нібито побоюються, що відсутність простих інструментів перенесення даних послаблює їхні позиції в комерційних переговорах з Apple. Висока популярність iPhone серед забезпечених верств суспільства і, отже, висока частка смартфонів Apple в загальних продажах ставить операторів в пряму фінансову залежність від Apple.

Якщо в кінцевому підсумку розроблюваний Apple інструмент все-таки побачить світ, це стане ще одним значним відхиленням від установок покійного засновника компанії Стіва Джобса, який закликав до «подальшої ізоляції клієнтів усередині власної екосистеми».

Домінування iPhone вже давно не дає спокою європейській владі. У 2013 році Європейська комісія провела опитування серед операторів з метою виявлення в контрактах можливих обтяжливих умов, нав’язуваних Apple, але розслідування закінчилося, не встигнувши розпочатися, оскільки жоден з операторів не став скаржитися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple розробляє інструмент для швидкого переходу з iPhone на Android» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua