Hyundai продемонструвала хетчбек Ioniq, який отримає повністю електричну та дві гібридні модифікації


Hyundai продемонструвала хетчбек Ioniq, який отримає повністю електричну та дві гібридні модифікації

Компанія Hyundai розповсюдила перші офіційні зображення і характеристики гібрида Ioniq, який позиціонується як конкурент досить популярної моделі Toyota Prius.

Перший показ автомобіля відбувся у відділі досліджень і нових розробок у корейському Намьянг, однак публічна прем’єра європейської версії автомобіля пройде тільки на березневому моторшоу в Женеві.

Ioniq побудований на новій платформі, яка була розроблена спеціально для гібрида і до цього ще не використовувалася ні на одній моделі Hyundai. Шасі виготовлено зі сталі, однак капот, кришка багажника і деякі елементи підвіски зроблені з алюмінію, що дозволило заощадити близько 12,6 кілограма маси.

Новинка оснащена силовою установкою, до складу якої входить 105-сильний бензиновий атмосферний мотор 1.6, а також 43,5-сильний електродвигун і комплект літій-полімерних акумуляторів. Трансмісія – шестиступінчаста роботизована коробка передач з двома зчепленнями.

Відзначимо, що у Ioniq буде відразу три модифікації. Одна з них – це бензин-електрична версія, про яку було розказано в Намьянг, а інші – повністю електрична і варіант, де двигун внутрішнього згоряння виступить виключно як генератора, батареї силової установки під час руху.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Hyundai продемонструвала хетчбек Ioniq, який отримає повністю електричну та дві гібридні модифікації» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua