Китайська ChemChina купить німецький автоконцерн KraussMaffei за мільярд


Китайська ChemChina купить німецький автоконцерн KraussMaffei за мільярд

Китайська державна хімічна компанія China National Chemical Corporation досягла угоди про придбання німецької машинобудівної компанії KraussMaffei Group за 1 мільярд доларів.

Про це повідомляє ЕП з посиланням на Yahoo News.

Купівля стане найбільшою китайською інвестицією в Німеччині на сьогоднішній день.

“У ChemChina ми знайшли стратегічно важливого і орієнтованого на довгострокові відносини інвестора”, – наводяться в релізі KraussMaffei слова гендиректора компанії Франка Штайнера.

Німецький виробник відзначає, що угода допоможе компанії прискорити своє зростання. У свою чергу, ChemChina через угоду розраховує наростити свій досвід у виробництві гуми і пластмаси.

ChemChina – найбільша державна хімічна компанія Китаю. Спеціалізується на виробництві агрохімікатів, гумових виробів, хімічних матеріалів і речовин, промислового устаткування і на нафтохімічної переробці. Штат компанії складає приблизно 140 000 чоловік, 45 000 з яких працюють в підрозділах ChemChina за межами КНР.

KraussMaffei Group є одним з провідних світових виробників машин і ліній для виробництва та переробки пластмас і каучуків. Головний офіс компанії розташований в Мюнхені. У філіях KraussMaffei Group, розташованих в багатьох країнах світу, працюють близько 4000 чоловік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua