У грудні обсяг торгів на фондовій біржі "Перспектива" збільшився в 2,1 рази


У грудні обсяг торгів на фондовій біржі "Перспектива" збільшився в 2,1 рази

У грудні обсяг торгів на фондовій біржі “Перспектива” (Дніпропетровськ) збільшився в 2,1 рази або на 114% в порівнянні з листопадом до 8,86 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні біржі.

Протягом грудня 2015 на фондовій біржі “Перспектива” укладено 770 договорів на загальну суму 18,86 млрд гривень.

За оперативними даними з інтернет-сайтів фондових бірж, в грудні 2015 року “Перспектива” зайняла перше місце за обсягом торгів (з часткою загального біржового обороту 58%), друге місце – у ПАТ “Фондова біржа ПФТС” (37%), на третьому – ПАТ “Українська біржа” та ПАТ “Східно-Європейська фондова біржа” (по 2%).

У розрізі фінансових інструментів ринкова частка біржі “Перспектива” становить:

За грудень 2015 року з ОВДП – 60%, облігаціями підприємств – 21%, акціям – 1%, інвестиційними сертифікатами – 4%, депозитними сертифікатами – 100%.

За січень-грудень 2015 року з ОВДП – 82%, облігаціями підприємств – 23%, акціям – 8%, інвестиційними сертифікатами – 51%, депозитними сертифікатами – 80%, строковими контрактами – 54%.

Нагадаємо, 15 жовтня 2015 року власниками ВАТ “Біржова група” Перспектива “, якій належить майже 95% ВАТ” Фондова біржа “Перспектива”, стали 2 фізичні особи, резиденти України.

Згідно з новою структурою власності, директору біржової групи Ірині Філіппській належить 50% акцій, Сергію Антонову належить 50% мінус 1 акція.

Таким чином, завершено плановий процес консолідації власності.

Раніше власниками групи були Філіппська (49%) і ВАТЗНВКІФ” Форвард “(51%), одноосібним власником якого, у свою чергу, була одна юридична особа, резидент України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua