Паперова камера товщиною 6 мм здатна робити знімки і записувати відео


Паперова камера товщиною 6 мм здатна робити знімки і записувати відео

На ринку смарт-пристроїв з’явився новий незвичайний продукт – паперова камера, товщина якої складає всього 6 мм. Пристрій здатний знімати фото, записувати відео і аудіо.

Зовні новинка нагадує ретро-камеру, оснащену кнопкою включення і виключення, що дозволяє активувати різні режими використання, слотом для карти пам’яті microSD, LED-індикатором, який загоряється під час роботи, а також портом USB, призначеним для перенесення знімків на ПК. USB-порт одночасно використовується і для підзарядки камери.

Колір вбудованого LED-індикатора змінюється залежно від режиму використання: блакитний колір повідомляє про включений фоторежимі, фіолетовий – про режим запису відео.

Звичайно, якість знімків, отриманих за допомогою цієї камери, далеко від якості фотографій, отриманих за допомогою професійної камери, але не варто забувати, що вага новинки складає всього 43 грами, а сама вона зроблена з паперу. Камера робить фото з роздільною здатністю 1280х1024, а відео записує з роздільною здатністю 720х480 пікселів і частотою 30 кадрів в секунду.

Паперова камера товщиною 6 мм здатна робити знімки і записувати відео.

Камера оснащена вбудованим акумулятором, а для зручності носіння в комплекті з нею поставляється шнурок.

Придбати камеру можна за $ 28.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua