PayPal інвестує в депозитний бізнес


PayPal інвестує в депозитний бізнес

Один із засновників компанії PayPal Пітер Тіль вклав 1 млн євро у німецький стартап Deposit Solutions, який займається роздрібними заощадженнями на європейському ринку. Спільно з іншими венчурними інвесторами стартап залучив 6,5 млн євро інвестицій.

Компанія Deposit Solutions націлена на роботу на загальноєвропейському ринку роздрібних вкладень, який зараз оцінюється в 9 трлн євро. Стартап, зокрема, пропонує європейським банкам платформу, за допомогою якої вони зможуть пропонувати свої депозитні і ощадні послуги по всій Європі, а клієнтам, у свою чергу, не доведеться відкривати кілька рахунків у різних банках, так як вони можуть користуватися своїм існуючим рахунком.

За твердженням компанії, їм вже вдалося залучити депозитів на 1 млрд. євро. У 2014-му Deposit Solutions також запустила окремий німецький бренд Zinspilot, розрахований на німецьких клієнтів, які шукають вигідні пропозиції від німецьких банків.

За словами Пітера Тіля, стартап цілком може змінити європейський ринок роздрібних депозитів, оскільки пропонує переваги і для банків, і для вкладників.

Тіль став першим зовнішнім інвестором Facebook, купивши в 2004 році 10,2% акцій за 500 тис. доларів США – у 2015 році вартість однієї акції Facebook досягла 106 доларів при загальній оцінці компанії в розмірі трохи більше 300 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «PayPal інвестує в депозитний бізнес» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua