Кабмін схвалив стратегію проти відмивання грошей


Кабмін схвалив стратегію проти відмивання грошей

Український уряд схвалив Стратегію розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів під №1407-р прийнято 30 грудня 2015, повідомляється на сайті уряду в понеділок, 11 січня. Даний документ набув чинності 1 січня.

Мета цієї Стратегії – законодавче, організаційне та інституційне вдосконалення та забезпечення стабільного функціонування національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Як очікується, реалізація Стратегії дозволить забезпечити: системну реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення відповідно до світових стандартів; гармонізацію національної системи запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення з міжнародними стандартами; зниження рівня корупційних проявів.

Крім того, серед завдань Стратегії – ефективна співпраця і постійний інформаційний обмін з органами виконавчої влади, іншими державними органами – суб’єктами державного фінансового моніторингу, а також з компетентними органами іноземних держав та міжнародними організаціями в зазначеній сфері.

Стратегія також передбачає прозоре та ефективне використання коштів державного бюджету; стимулювання припливу іноземних інвестицій в національну економіку; наповнення дохідної частини держбюджету; сприяння лібералізації ЄС візового режиму для громадян України.

Кабмін доручив Державній службі фінансового моніторингу разом з іншими органами виконавчої влади забезпечувати щорічно до 1 грудня розробку та подання на затвердження уряду плану заходів щодо реалізації схваленої цим розпорядженням Стратегії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua