Експерт: Ринок нерухомості залишатиметься нестабільним до моменту стабілізації долара


Експерт: Ринок нерухомості залишатиметься нестабільним до моменту стабілізації долара

Ринок нерухомості на сьогоднішній день нестійкий, знаходиться в підвішеному стані. Таку думку висловив глава правління – президент ПАТ “ХК“Київміськбуд” Ігор Кушнір.

“За практичними спостереженнями, це відбувається через коливання курсу долара і нестабільності економічної, фінансової та політичної ситуації в країні. Всі ці показники в сукупності впливають на купівельну спроможність людей і на бажання купувати нерухомість в той чи інший момент. Будь-який бізнесмен та інвестор розуміють, коли краще зробити покупку, і тому всі чекають, коли долар стабілізується і можна буде заплатити меншу суму, отримати якісь преференції і дивіденди від своїх угод. Коли в країні спостерігається повальне зниження обсягів продажів, це не може не торкнутися і нашої компанії”, – розповів президент “Київміськбуду”.

За словами І.Кушніра, в 2015 році “Київміськбуд” продавав приблизно на 20% менше квадратних метрів, у порівнянні з 2014 р, проте на валовому доході (по грошах) це не відбилося, він, навпаки, виріс.

“Ситуація така: прибуток компанії фактично збільшився, але в порівнянні з минулим звітним періодом, вона дещо зменшився через курс долара”, – роз’яснив керівник холдингу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експерт: Ринок нерухомості залишатиметься нестабільним до моменту стабілізації долара» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua