Нова система держзакупівель в Міноборони дозволила заощадити близько 200 млн грн


Нова система держзакупівель в Міноборони дозволила заощадити близько 200 млн грн

Нова система державних закупівель, впроваджена в Міністерстві оборони України, дозволила в 2015 році заощадити близько 200 млн грн, повідомив заступник міністра оборони Юрій Гусєв.

“Компанія Ernst & Young зараз нам активно допомагає будувати нову систему держзакупівель. Незважаючи на те, що ми – єдине міністерство, яке впровадило позапорогові електронні закупівлі – для цього було окреме рішення Кабміну – ми ще й окремо будуємо нову систему контролю якості, нову систему закупівель, яка була б максимально прозорою для платників податків, і була зрозуміла для військовослужбовців”, – заявив Ю.Гусев.

Він зазначив, що з серпня 2015 року, коли в Міноборони розпочав роботу офіс реформ, впровадження нової системи електронних закупівель дозволило заощадити близько 200 млн грн від очікуваної вартості тих чи інших видів забезпечення. “Наприклад, літню форму напочатку 2015 року Міноборони закуповувало приблизно за 900 грн, а в кінці року ця ціна була вже близько 600 грн. І таких прикладів багато”, – заявив заступник міністра.

Крім того, створена єдина інформаційна медична система дозволяє вводити перші дані про пораненого безпосередньо в зоні АТО, після чого, потрапляючи в єдину систему, вони стають доступними для лікарів, наприклад в госпіталі в Києві, куди доставляється поранений боєць, ще до його прибуття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua