Як не купити проблемний вживаний автомобіль: поради Нацполіціі


Як не купити проблемний вживаний автомобіль: поради Нацполіціі

Щоб не зіткнутися з проблемами при експлуатації транспортного засобу, при покупці вживаного автомобіля важливо врахувати 2 правила. Так стверджують в прес-службі Управління превентивної безпеки Національної поліції в Київській області.

1. Нікoли не варто економити, купуючи транспорт за генеральною довіреністю. Адже в такому випадку не проводиться перевірка за базами даних МВС, що загрожує можливою покупкою проблемного автомобіля (з підробленими номерами, такого, що перебуває в розшуку, під арештом, тощо).

2. Пpи oфopмлeнні покупки транспорта в сервісному центрі МВС з відповідною перевірко за базами даних не економте на його експертному дослідженні. Бажано звернутися до спеціалістів експертної служби, які працюють в територіальних сервісних центрах МВС, для проведення огляду та оцінки транспорту. Це буде гарантією того, що в подальшому ви зможете уникнути проблем із законністю експлуатації автомобіля.

Для більшої переконливості, в прес-службі нам розповіли свіжий приклад, який відбувся в сервісному центрі МВС Білої Церкви. Туди звернувся житель Києва для зняття з обліку автомобіля Mercedes-Benz Vito. Яке ж було його здивування. коли йому відмовлено в проведенні операції. Причина – з’ясувалося, що ідентифікаційний номер двигуна його машини знищено кустарним способом. Чоловік розповів, що кілька років тому придбав цей автомобіль для особистого користування в Києві, там його і зареєстрував, але при цьому не проводив ніяких експертних досліджень, так як не вважав це за необхідність. Працівники сервісного центру передали проблемний автомобіль поліції для прийняття рішення щодо правомірності його подальшої експлуатації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «Як не купити проблемний вживаний автомобіль: поради Нацполіціі» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua