Swift повертає клієнтам 32 млн євро


Swift повертає клієнтам 32 млн євро

Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій оголосило про 10% знижку на комісії за повідомлення, які були відправлені в системі в 2015 році.

У березні 2016 року клієнтам повернуть 32 млн євро. На початку 2015 року компанія теж надала клієнтам знижку на торішні повідомлення.

«Знижки – це відображення незмінної прихильності Swift до глобального банківського співтовариства», – сказав голова SWIFT, Явар Шах. «На додаток до 10% знижки, користувачі SWIFT також отримають додаткову економію протягом найближчих п’яти років у вигляді нового структурного зниження цін».

Наприкінці 2010 року SWIFT запланував поетапне зниження цін на комунікації. До 2015 року вони повинні були скоротитися наполовину. Компанії вдалося досягти мети раніше терміну: до 2014 року вартість повідомлення в системі впала на 50%. А до кінця 2015 року, загальне скорочення ціни за 5-річний період досягло 57%.

У 2015 році SWIFT збільшив трафік платіжних повідомлень (FIN) на 8,4%, закінчивши рік з новим рекордом – 6,1 млрд.. повідомлень. Інтерактивна служба SWIFT InterAct з обміну повідомленнями між двома партнерами наростила обсяг повідомлень на 27,3%. А обмін файлами FileAct додав 3,7% трафіку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Swift повертає клієнтам 32 млн євро» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua