Американець зібрав колекцію з 1,5 тис. активних кредиток


Американець зібрав колекцію з 1,5 тис. активних кредиток

Американець Уолтер Кавана з 1971 року числиться в Книзі рекордів Гіннеса як людина, яка має найбільшу у світі кількість діючих кредитних карт.

Книга рекордів Гінесса називає Уолтера Кавана «Містером Пластик Фантастик».

На сьогоднішній день він зібрав колекцію з 1 497 дійсних кредитних карт. Розмір кредиту, який можна оформити по всіх картах в сумі складає $ 1.7 млн.

Крім рекордної кількості кредитних карт, Уолтер записаний в Книзі Гіннеса як власник найбільшого гаманця в світі вагою 17 кілограм. У нього поміщається 800 карт. Однак Кавана воліє зберігати свої кредитки в окремих банківських сейфах.

«Я почав наприкінці 1960-х», – сказав Кавана. «Ми з приятелем у Санта-Клара, штат Каліфорнія, посперечалися: той, хто зможе за рік зібрати більше кредитних карт – виграє обід. До кінця року я накопичив 143 карти. Мій друг – 138», – розповідає Кавана.

Уолтер може похвалитися ідеальним кредитним рейтингом. Найчастіше він використовує тільки одну кредитку і гасить заборгованість в кінці кожного місяця.

У гаманці рекордсмена є кредитні карти АЗС, авіакомпаній, барів і навіть магазину морозива в Техасі. Найнижчий кредитний ліміт по карті становить $ 50.

Крім діючих карт в його колекції є картонні і залізні кредитки, які були попередниками сучасних пластикових карт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Американець зібрав колекцію з 1,5 тис. активних кредиток» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua