"Ласощі" розбрату: Житомирські переговори почнуться 12 січня


"Ласощі" розбрату: Житомирські переговори почнуться 12 січня

Сторони конфлікту на фабриці «Житомирські ласощі» почнуть переговорний процес 12 січня.

Це передбачено в підписаному сторонами конфлікту меморандумі, повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«… Початок 12 січня переговорного процесу. До цього дня конфлікт припинений, як і діяльність самого підприємства. Сторони (по 10 чоловік з кожної) разом з представниками поліції (30 осіб) будуть забезпечувати охорону кондитерської фабрики. Також обидві сторони конфлікту визначилися з переліком осіб, які мають доступ до підприємства для підтримання його в належному господарському стані », – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, через майновий спір, який виник у 2010 році в результаті ліквідації ЗАТ «Житомирські ласощі» і передачі підприємства Товариству з додатковою відповідальністю «ЖЛ», між інвесторами фабрики йде запекла боротьба.

23 грудня Вищий адміністративний суд України визнав права на фабрику за колишнім власником, іноземним інвестором «Дельта Кепітал С.А.», але нинішнє керівництво не хоче поступатися.

Обидві сторони вдаються до силових методів, в тому числі із залученням озброєних “тітушек”. У ніч на 5 січня поліція затримала на території фабрики і біля неї 134 людини, у яких вилучено травматичну і газову зброю, патрони, кастети, палиці і граната.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Ласощі" розбрату: Житомирські переговори почнуться 12 січня» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua