"Розумне" ліжко може давати рекомендації щодо поліпшення сну


"Розумне" ліжко може давати рекомендації щодо поліпшення сну

Всі ми звикли до “розумної” побутової техніки та навіть предметів одягу, але компанія Sleep Number пішла ще далі і зайнялася виробництвом смарт-ліжок.

Представлена раніше лінійка SleepIQ здатна відстежувати стан людини під час сну і управляється за допомогою пульта дистанційного керування. На виставці CES 2016 була представлена нова модель ліжка під назвою It, яка також здатна відстежувати стан користувача під час сну, а також регулювати рівень твердості для максимального комфорту.

Ліжко обладнане біометричними датчиками, які вимірюють серцевий ритм, дихання, рух та інші показники, щоб надати поради щодо поліпшення якості сну.

Отримані з ліжка дані можна буде також передавати за допомогою Sleep IQ API в інші додатки стеження за здоров’ям, щоб користувач отримував додаткові поради щодо поліпшення якості сну. Наприклад, якщо у вас вранці зустріч, то ви отримаєте повідомлення, що сьогодні краще раніше лягти спати. Виробник обіцяє випустити Sleep IQ API для всіх ліжок SleepIQ в 2016 році.

Як і інші продукти компанії, It буде отримувати оновлення програмного забезпечення з новими функціями. Ліжко буде доступне пізніше цього року за ціною близько $ 1000 в шести різних розмірах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Розумне" ліжко може давати рекомендації щодо поліпшення сну» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua