Браслет Star Wars Force Band від Sphero дозволяє управляти мініатюрним BB-8 (відео)


Браслет Star Wars Force Band від Sphero дозволяє управляти мініатюрним BB-8 (відео)

На конференції CES 2016 компанія Sphero, яка створила іграшкового BB-8 з “Зоряних воєн”, представила новий інструмент для управління мініатюрною версією робота за допомогою жестів – браслет Sphero Force Band.

Маленький робот-іграшка BB-8 з гучного фільму “Зоряні війни: Пробудження сили” працює на технології, яку Sphero представила ще кілька років тому, і дозволяє фанатам фільму мати власного робота, яким можна керувати за допомогою смартфона. Тепер же управляти роботом можна і за допомогою спеціального браслета.

Відведення руки, на яку надіто пристрій, у бік активує режим руху робота. Якщо розташувати руку долонею вниз, робот буде дивитися в напрямку від користувача, а якщо підняти долонею вгору, він буде дивитися на нього. Якщо покрутитися на місці, робот вчинить ті ж дії. Помах рукою активізує режим жестів за допомогою якого BB-8 може, приміром, зробити кивок, що означає “Так”. Крім того, рукою можна задати напрямок руху іграшки і її швидкість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Браслет Star Wars Force Band від Sphero дозволяє управляти мініатюрним BB-8 (відео)» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua