Майже три чверті українців відчувають професійну втому (інфографіка)


Майже три чверті українців відчувають професійну втому (інфографіка)

Для українців 2015 рік був виснажливим, свідчать результати опитування rabota.ua. Як відзначили в компанії, майже три чверті опитаних визнали, що відчувають професійну втому.

Близько половини опитаних визнали основною причиною втоми надмірне завантаження на роботі. На другому місці – постійні стреси, їх відзначили 45%, а третина опитаних поскаржилися на те, що у них не було можливості піти у відпустку. Четвертою основною причиною визнали фінансові проблеми. Нагадаємо, що за даними Держстату, заборгованість з виплати зарплати в Україні станом на 1 грудня-2 015 склала 2,010 млрд грн.

Однак 60% опитаних планують боротися з втомою і тільки 16% – не знають як це зробити.

Найбільш популярним варіантом боротьби з втомою виявилися позитивні емоції від спілкування з друзями, поїздок, книг і кіно – тривалі вихідні допоможуть 68% українцям.

У той же час, 47% визнали найбільш дієвим методом уникати втоми любов до роботи. Близько 40% не приймають робочі проблеми близько до серця і така ж кількість опитаних позбавляються від професійної втоми під час спортивних занять. Ще 40% сповнені подяки сім’ї і друзям, які не дають сумувати, а 36% «регулярно позбавляються від негативних емоцій».

Відзначимо, що тільки 13% опитаних визнали, що регулярно подорожують для збереження бадьорості. Варто сказати, що за січень-листопад 2015 року реальна зарплата українців (з урахуванням інфляції – ред.) скоротилася на 21,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Майже три чверті українців відчувають професійну втому (інфографіка)» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua