Експерт розповів, які вимоги висувають покупці до квартир у новобудовах


Експерт розповів, які вимоги висувають покупці до квартир у новобудовах

Залежно від площі та кількості кімнат у квартирі інвестори часто пред’являють ще ряд вимог до нового житла.

Про це розповів начальник відділу продажів ПАТ “ХК” Київміськбуд “Андрій Мачковський.

За словами Мачковського, в першу чергу, інвесторів цікавлять квартири в новобудовах з високим ступенем готовності.

“Якщо говорити про житлоплощі, то останні 3-5 років ситуація не змінюється. У першу чергу, однокімнатні – це видно по кількості квартир у будинках, які “Київміськбуд” вводить в експлуатацію. Дуже рідко вже на цій стадії є вільні однокімнатні або двокімнатні. Якщо говорити про метраж: однокімнатні – від 40 до 50 кв.м, двокімнатні 68-72 кв.м. Якщо це центр Києва, то площі можуть бути більшими”, – повідомив експерт.

Крім того, за словами Мачковського, якщо квартира однокімнатна, інвестор часто хоче, щоб вихід на балкон був через кухню, роздільний санвузол. Якщо три і більше кімнати – хочуть мінімум 2 санвузли, кухні – по 12-14 метрів.

“Якщо говорити про поверховості, то все залежить від того, де будинок знаходиться. Є панорамний вид – купують верхні поверхи, якщо поруч дорожня розв’язка – щоб вікна виходили на подвір’я. Тобто все залежить від конкретного об’єкта”, – роз’яснив фахівець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експерт розповів, які вимоги висувають покупці до квартир у новобудовах» на Finance.ua - 4.3
В Контексті Finance.ua