Макєєва повідомила, за якої умови можливе зниження навантаження на фонд оплати праці


Макєєва повідомила, за якої умови можливе зниження навантаження на фонд оплати праці

Подальше зниження податкового навантаження на фонд оплати праці можливе тільки при виконанні деяких умов, одним з яких є розширення бази оподаткування, у тому числі, скасування спрощеної системи оподаткування, вважає заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

“Подальше зниження податкового навантаження на фонд оплати праці можливо, але виключно за таких умов: розширення бази оподаткування (читайте “скасування всіх пільг”, в т.ч. спрощеної системи оподаткування); відміна мораторію на перевірки (читайте “підвищення податкової дисципліни); підвищення податків на споживання (акцизи, мита, ПДВ) “, – написала Е.Макеєва на своїй сторінці в Facebook.

Заступник міністра зазначила, що саме це і пропонував Мінфін у своєму проекті податкової реформи. “Хто був проти? Ті, хто має сьогодні податкові пільги та преференції. Платники спрощеної системи оподаткування. Виробники тютюну, алкоголю та ін.”, – написала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua